Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator - Majster budowy

"REWITAL - SERWIS" sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Współorganizowanie i koordynacja prac na budowie- organizacja pracy pracowników firmy oraz firm podwykonawczych,

  • Nadzór techniczny, jakościowy i ilościowy nad realizacja robót oraz prawidłowa organizacja pracy,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • Udział w naradach koordynacyjnych,

  • Zarządzanie materiałami oraz sprzętem na budowie,

  • Reprezentowanie firmy dbając o dobry wizerunek wraz z budowaniem jeszcze lepszej pozycji na rynku instalacyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,

  • Znajomość pakietu MS OFFICE ( z naciskiem na MS Excel) i Auto CAD,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, samodzielność,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilną pracę w doświadczonym i młodym zespole,

  • Samodzielność przy realizowanych zadaniach,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zgranym zespole fachowców,

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Ciekawe projekty inwestycyjne,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,

  • Przyjazną atmosferę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Firma budowlana wykonująca instalacje elektryczne oraz sanitarne.