Oferta pracy

Koordynator/manager ds. PR sportowego CANAL+

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Koordynator/Manager ds. PR Sportowego w naszej firmie będziesz odpowiedzialny/a za budowanie oraz realizację strategii PR-u sportowego CANAL+ oraz realizowanie projektów strategicznych związanych z ogólną strategią PR-ową firmy poprzez:

• Współtworzenie oraz realizowanie strategii komunikacji PR związanej z kontentem sportowym

• Przygotowywanie ramówek, opisów do nowości oraz komunikatów prasowych

• Planowanie, realizację oraz promowanie różnego rodzaju eventów (spotkania z dziennikarzami sportowymi, wysyłki kreatywne, akcje specjalne z ambasadorami marki/ligi/programu) wspierających oglądalność kontentu sportowego CANAL+ w kanałach linearnych oraz w CANAL+ online

• Budowanie i umacnianie relacji z mediami sportowymi (internet, prasa, radio, telewizja)

• Bieżący monitoring konkurencji w obszarze działań PR, przygotowywanie rynkowych raportów PR oraz raportów efektywności prowadzonych przez siebie projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze PR sportowy (dział marketingu, agencja interaktywna, media) – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe – preferowane PR/Komunikacja/Dziennikarstwo

  • Bardzo dobra, szeroka znajomość sportu oraz wydarzeń sportowych i ich bieżącego przebiegu ze szczególnym uwzględnieniem oferty programowej Canal+ (PKO BP Ekstraklasa, PGE Ekstraliga, WTA, NBA).

  • Znajomość rynku mediów sportowych i newsowych, lekkiego pióra oraz doskonała znajomości języka polskiego – warunek konieczny

  • Wiedza z zakresu social mediów oraz mediów cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem kontentu sportowego – warunek konieczny

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)

  • Kreatywność, motywacja, odwaga, pasja oraz konsekwencja w realizacji pomysłów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej połączonej ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, szybkości w działaniu, zwinności w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe

• Pracę w dynamicznym zespole pasjonatów sportu

• Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur CANAL+

• Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, zaufaniu i koleżeństwie

• Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty telewizyjnej platformy CANAL+

Kogo szukamy?

W CANAL+ stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą zmieniali zastaną rzeczywistość. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian. CANAL+ jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Każdy jest u nas mile widziany i tak samo ważny, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Jeśli te wszystkie wartości są Ci bliskie oraz chcesz, aby Twoja pasja i talenty pozwalały Ci rozwijać się razem z nami, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

  • karta Multisport

  • realizacja pasji sportowych w firmowych drużynach

  • szkolenia i rozwój

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • refundacja okularów z ZFŚS

  • dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS

  • zniżki na zakupy u wybranych partnerów

  • freestyle dress code

  • codziennie „godzina bez spotkań”

  • przyjazny proces onboardingu

  • praca hybrydowa

  • paczki świąteczne

  • parking dla pracowników

  • bezpłatny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL)

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy