Oferta pracy

Koordynator Marketingu

DPM Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Do dystrybutora wysokojakościowych urządzeń medycyny estetycznej, a także producenta mebli medycznych, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swojej kariery na stanowisku: Koordynator Marketingu

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizowanych i planowanych kampanii oraz projektów marketingowych,

  • Aktywna współpraca i koordynowanie realizacji projektów z zewnętrznymi podmiotami (np. PR-owcy, agencje reklamowe, graficy, studia fotograficzne, itp.),

  • Nadzorowanie kampanii reklamowych oraz analiza ich skuteczności,

  • Koordynacja eventów zewnętrznych i wewnętrznych,

  • Analiza i monitorowanie trendów branżowych i marketingowych,

  • Współkreowanie nowych produktów,

  • Dbanie o rozwój i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub w agencji reklamowej,

  • Wykształcenie z zakresu marketingu;

  • Znajomość zasad marketingu (w tym marketingu on-line, marketingu mix, itp.),

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności koordynacji projektów angażujących działy wewnętrze firmy oraz podmioty zewnętrze,

  • Bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w standardowych godzinach, od poniedziałku do piątku,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: laptop, telefon,

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Przewiń do profilu firmy