Koordynator marketingu i sprzedaży

MILBOR FRESH sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

MILBOR PMC to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i integracją systemów automatyzacji w segmencie spożywczym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Prowadzenie bazy danych klientów,
  • Organizacja i przeprowadzanie działań marketingowych,
  • Nadzór nad stroną internetową
  • Prowadzenie kampanii adwords
  • Przygotowywanie newsletterów
  • Organizacja eventów i targów branżowych
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,
  • Wspieranie przedstawicieli handlowych w terenie oraz na targach branżowych

Wymagania:

  • Zainteresowanie marketingiem i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego lub rosyjskiego,
  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS OFFICE (EXCELL, WORD, PPT)
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
  • Inicjatywa
  • Sumienność oraz dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu artykułów i ofert handlowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Dużą swobodę w działaniu,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzinowym)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy