Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Marketingu

Mind Arts

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej organizowanych targów

  • Bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie działań marketingowych i generowania leadów, głównie B2B (content marketing, mailing, SEO, narzędzia Linkedin, etc.)

  • Dbanie o poprawność i skuteczność działań z zakresu marketingu poprzez czynny udział w planowaniu i realizacji projektów

  • Odpowiedzialność za przekaz marketingowy i spójność komunikacji

  • Opracowywanie oraz realizowanie założeń budżetu marketingowego

  • Realizacja kampanii online przy współpracy z zewnętrznymi podmiotami

  • Aktywne pozyskiwanie sponsorów i partnerów targów, nawiązywanie kontaktów i realizacja świadczeń marketingowych

  • Tworzenie treści pisanych / copywriting

  • Planowanie i realizacja wydarzeń dodatkowych: konkursów, plebiscytów, itd.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu prowadzenia projektów marketingowych - min 5 lat

  • Doświadczenie w marketingu internetowym min. 2 lata – musisz wiedzieć, co w trawie piszczy, umieć obserwować rynek, podążać za nowościami i działaniami konkurencji i potrafić wdrażać nowe pomysły, rozwiązania i mechanizmy

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego ( praca przy międzynarodowych projektach)

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi przy kampaniach Social Media (LinkedIn, Facebook, Instagram, YouTube) i Google

  • Umiejętność planowania, analizy i wyciągania wniosków

  • Dobra znajomość Google Analytics

  • Umiejętność tworzenia automatyzacji i lejków sprzedażowych

  • Znajomość narzędzi copywriterskich, zasad edytorskich

  • Umiejętność strategicznego myślenia

  • Doświadczenie w tworzeniu i egzekucji strategii marketingowej

  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

  • Pasja oraz chęć rozwoju

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Realny wpływ na biznes

  • Szeroki wybór szkoleń – pracodawca stawia na rozwój

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o otwartej i przyjaznej kulturze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

Rekrutujemy dla:

Naszym Klientem jest organizacja o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w obszarze międzynarodowych targów B2B w sektorach: spożywczym, suplementów diety, opakowań, transportu i logistyki.

Pracodawca jest częścią grupy z główną siedzibą w Londynie. Posiada globalne doświadczenie organizując targi o światowym zasięgu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Cechami naszego Klienta jest otwartość, zaangażowanie, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia. Co go wyróżnia? Z pewnością stabilność pracy, komfort oraz bezpieczeństwo. Zespół który uczy, ale również jest otwarty na sugestie.