Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator / Menedżer Regionalny

Umbrella Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i obsługa administracyjna pracowników

  • Kierowanie dużym zespołem podległych pracowników

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami

  • Nadzorowanie prowadzenia kontraktów u kontrahentów na podległym obszarze

  • Odpowiedzialność za skuteczność i jakość pracy podległych pracowników

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze zleceń o specyfice: przemysłowej, handlowej

  • Dobra znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Niezbędne narzędzia do pracy m.in. samochód służbowy

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umbrella Holding Sp. z o.o.

Agencja Ochrony działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn i kobiet na stanowisko:

Koordynatora / Menedżera Regionalnego

Przewiń do profilu firmy