Koordynator Międzynarodowy z Językiem Niemieckim

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Gęsia 1

Węglin Południowy

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy dedykowanego zespołu pracowników w Niemczech,

  • Ustalanie grafików oraz zarządzanie zastępstwami, L4, rotacją,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz bieżący kontakt z klientami,

  • Przyjmowanie zleceń,

  • Ewidencja czasu pracy oraz nieobecności,

  • Nadzorowanie i realizacja działań mających na celu wdrożenie nowego pracownika,

  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami - warunek konieczny,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w międzynarodowym zespole,

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • Staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków administracyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia,

  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy,

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń,

  • Pakiet medyczno-stomatologiczny w Medicover.

Benefity

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

ASMO Solutions Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Agencji Pracy Tymczasowej "ASMO Solutions Deutschland" GmbH. Tworzymy zgrany zespół specjalistów w Hamburgu oraz Warszawie.

Wierzymy, że to ludzie budują fundament firmy, jej siłę i profesjonalizm. Wierzymy w ludzi.

Przewiń do profilu firmy