Oferta pracy

Koordynator międzynarodowy z językiem niemieckim

ASMO Solutions Sp. z o.o.O firmie

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Poezji 2

Warszawa

ASMO Solutions Deutschland GmbH z siedzibą w Hamburgu, działające w sektorze doradztwa i obsługi personalnej niemieckich firm transportowych, otwiera swój oddział w Warszawie.

W związku z tym poszukujemy specjalistów gotowych objąć stanowisko:
Koordynator międzynarodowy z językiem niemieckimNumer ref.: Ursus

Podstawowe obowiązki:

  • koordynowanie pracy dedykowanego zespołu pracowników w Niemczech,
  • ustalanie grafików oraz zarządzanie zastępstwami, L4, rotacją
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz bieżący kontakt z klientami,
  • przyjmowanie zleceń,
  • ewidencja czasu pracy oraz nieobecności,
  • nadzorowanie i realizacja działań mających na celu wdrożenie nowego pracownika,
  • inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami- warunek konieczny,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w międzynarodowym zespole,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków administracyjnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podpisania niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio z siedzibą w Hamburgu,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne,
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy,
  • pełne wsparcie przełożonego oraz zespołu rekrutacji, z którym koordynator pozostaje w stałej współpracy,
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie ze strony zespołu, na który zawsze można liczyć.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy