Koordynator międzynarodowych projektów rekrutacyjnych

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy będącej podwykonawcą w takich branżach jak rafineryjna, stoczniowa i produkcyjna, na terenie Belgii, Holandii i Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator międzynarodowych projektów rekrutacyjnych

Miejsce pracy: Opole

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów zagranicznych w zakresie delegowania pracowników do pracy na terenie Belgii, Holandii, Niemiec

  • Zarządzanie zespołem planistów w oddziale w Polsce

  • Ścisła współpraca i koordynacja zagranicznych oddziałów planowania oraz współpraca z działami rekrutacji i koordynatorami

  • Bieżący kontakt z zagranicznymi Klientami firmy, między innymi w zakresie badania zapotrzebowania na pracowników

  • Budowanie pozytywnego i rzetelnego wizerunku firmy wśród zagranicznych kontrahentów

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami zagranicznymi

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji o charakterze biznesowym

  • Gotowość do wyjazdów służbowym (średnio 2 wyjazdy/ kwartał)

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenia oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej po etapie wdrożenia w obowiązki

  • Pakiet benefitów (karta MULTISPORT, szkolenia i kursy)

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Współpraca z zespołami kompetentnych specjalistów z obszaru planowania i rekrutacji

  • Profesjonalne centra treningowe dla delegowanych przez nas pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Profesjonalne narzędzia pracy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel, tel. +48 574 474 789

Prosimy o załączanie CV w języku angielskim

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy