Oferta pracy

Koordynator Montaży Instalacji Fotowoltaicznych

EkoFachowcy Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad montażami instalacji PV na terenie całego kraju

  • Koordynacja pracy ekip montażowych

  • Dobór komponentów dla instalacji PV

  • Nadzór nad działem technicznym odpowiedzialnym za projekty instalacji PV

  • Weryfikacja poprawności wykonania instalacji PV od strony technicznej przez ekipy montażowe

  • Standaryzacja wykonywania montażu instalacji PV dla ekip montażowych

  • Weryfikowanie wiedzy technicznej potencjalnych pracowników firmy i podwykonawców

  • Wspieranie od strony technicznej działu logistycznego i handlowego

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu wiedzy technicznej na temat instalacji PV dla pracowników firmy

  • Obsługa techniczna platform do monitoringu instalacji PV

  • Obsługa protokołów i zgłoszeń do OSD

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży OZE na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne (OZE/elektryka/energetyka)

  • Szeroka wiedza praktyczna z zakresu rynku fotowoltaiki (PV)

  • Samodzielność i orientacja na realizację zadań

  • Umiejętność zarządzania i pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia i układania procesów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwość szybkiego awansu

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Otwartość na pomysły i sugestie

  • Nowe wyzwania i dużo ciekawych projektów!

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowe śniadania w rodzinnej atmosferze

EkoFachowcy Sp. z o.o.

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

Ekofachowcy.pl to portal dla klientów w branży OZE (m.in. instalacji fotowoltaicznych). Pomagamy porównać oferty, wykonać projekt, pozyskać dofinansowanie oraz wybrać instalatora - wszystko w jednym miejscu!

Jeśli uważasz, że zarabianie, rozwijanie kariery i robienie czegoś pozytywnego dla naszej planety to mądry wybór - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie! Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Przewiń do profilu firmy