Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator montaży / monter - Fotowoltaika

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku

    Aktualnie poszukujemy:

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja montaży konstrukcji i modułów fotowoltaicznych zgodnie z projektem
    • Weryfikacja jakości realizacji
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowanie zespołów montażowych, szkolenie monterów
    • Planowanie, realizacja i nadzór prac
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

    Wymagania:

    • Doświadczenie techniczne (preferowane branże: fotowoltaika, energetyka, budownictwo)
    • Umiejętność organizacji pracy
    • Kreatywność
    • Uczciwość, rzetelność i pracowitość
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Determinacja do osiągania zamierzonych celów

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia wstępne oraz cykliczne
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, w młodym i kreatywnym zespole
    • Wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    Jeżeli chcesz mieć pozytywny wpływ na środowisko naturalne, a przy tym sporo zarobić - zaaplikuj
    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SolarSpot moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."