Oferta pracy

Koordynator montaży Pomp Ciepła

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dobór komponentów montażowych dla instalacji pomp ciepła,

  • koordynowanie i nadzorowanie procesu instalacji pomp ciepła

  • monitorowanie terminowości oraz etapów realizacji instalacji pomp ciepła,

  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami realizacji,

  • budowanie relacji i utrzymanie wysokiego poziomu komunikacji z Klientem,

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych ekip instalatorskich oraz koordynacja ich prac

  • doradztwo techniczne i doborowe w zakresie stosowania oraz montażu pomp ciepła w budynkach modernizowanych oraz w nowym budownictwie

  • współprace z innymi działami celem zapewnienia najwyższego poziomu realizacji instalacji, obsługi Klienta oraz rozwoju Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze realizacji i/lub serwisu instalacji pomp ciepła,,

  • znajomość wytycznych montażowych instalacji pomp ciepła,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność zdalnego zarządzania zadaniami i ekipami,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy i sumienność,

  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • obsługa MS Office i łatwość w poruszaniu się w aplikacjach mobilnych,

  • Certyfikat UDT, SEP, F-Gaz – mile widziane.

  • wykształcenie o kierunku technicznym ukończone / w trakcie;: (OZE, instalacje grzewcze, wentylacyjne) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe wynagrodzenie,

  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Działamy już nie tylko w pokryciach dachowych, ale również w branży odnawialnych żródeł energii.

Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Koordynator montaży Pomp Ciepła.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z podaniem wybranej miejscowości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

www.https://www.revoltenergy.eu/