Oferta pracy

Koordynator montaży - Technolog drewna

CEDROS PRACOWNIA STOLARSKAO firmie

  • Łomianki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma meblowa CEDROS istnieje na rynku od 1984 roku. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli na zamówienie współpracując z najlepszymi pracowniami projektowymi w Polsce. Zatrudniając ponad 30 pracowników na produkcji oraz technologów możemy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym nam przez bardzo wymagających klientów.

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację pracy ekip montażowych.
  • Zamawianie akcesoriów potrzebnych do produkcji mebli.
  • Współpracę z szefem produkcji celem jak najefektywniejszego i sprawnego przeprowadzenia procesu montażu mebli u klienta.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego oraz akcesoriów używanych do produkcji mebli
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: Technologia Drewna

Oferujemy:

  • Pracę w znanej na rynku mebli firmie istniejącej na rynku od ponad 30 lat
  • Pracę w zespole technologów z bardzo dużym doświadczeniem dzięki czemu, w krótkim czasie można znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • W przypadku konieczności podniesienia swoich kwalifikacji np. obsługa Auto Cad firma może wysłać pracownika na swój koszt na szkolenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy