Koordynator montaży wyposażenia w sieciach handlowych

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 2017-11-28
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-12-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym 20 lat na rynku.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem elementów wspierających sprzedaż produktów oferowanych przez Klientów naszej firmy.

Produkujemy elementy komunikacji wnętrz usługowych i handlowych (zabudowy wolnostojące, shop in shop, meble, zabudowy regałów) oraz materiały reklamowe (typu regały, nadstawki, ekspozytory, oznakowanie zewnętrzne)

Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć na stronie www.arteo.pl

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko:

Koordynator montaży wyposażenia
w sieciach handlowych
Miejsce pracy: województwo opolskie i poboczne

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za kompleksowe nadzorowanie przebiegu prac montażowych wyposażenia reklamowego w sieciach handlowych, takich jak: kasetony, meble, regały, końcówki regałów, prezentery, otoki, tablice, grafiki.

Zakres obejmuje też wsparcie techniczno-montażowe ekip montażowych w trakcie wykonywania prac, modyfikowanie procesów montażowych mające na celu ich bieżące usprawnianie oraz zapewnienie wymaganej jakości wykonywanych prac.

Obowiązki:

  • Weryfikacja stanu przygotowania placówki handlowej do rozpoczęcia prac
  • Kontrola realizacji zaplanowanego planu prac oraz wsparcie ekipy w dotrzymaniu realizacji założonego planu
  • Wyjaśnianie wszelkich niejasności montażowych, kolizji, odstępstw na miejscu z kierownikiem budowy oraz klientem
  • Techniczne wsparcie ekipy przy montażu w zakresie problemów montażowych wynikających ze specyfiki danej placówki
  • Odbiór jakościowy i ilościowy wykonanych prac od ekipy z uwzględnieniem wytycznych Klienta

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu prac montażowych w branży reklamowej, meblarskiej lub przy nadzorze prac remontowo-wykończeniowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów montażowych typu „ złota rączka”
  • Doświadczenie w nadzorze prac realizowanych przez zespół
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Wykształcenie min średnie, techniczne mile widziane
  • Umiejętność pracy z trudnym Klientem oraz umiejętność zarządzania zmianą
  • Dyspozycyjność w tym gotowość do nadzoru prac nocnych
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość, sumienność wykonywania powierzonych zadań.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej dla znanych marek
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub działalność gospodarcza
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się