Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Naborów i Obsługi Online

Moose Teacher Sp z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nabory online lektorów i nauczycieli

  • obsługa i nadzór nad pracą zatrudnionych lektorów i nauczycieli

  • przyjmowanie zapisów od nowych uczniów

  • bieżąca obsługa klientów szkoły

  • praca z systemem obsługi szkoły (własny CRM)

  • praca z dokumentami i obsługa administracyjna Działu ONLINE

Nasze wymagania

  • jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną

  • sprawnie obsługujesz komputer (Word, Excel, Internet)

  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista, optymizm, uśmiech

  • nie boisz się pracy i wyzwań

  • jesteś przedsiębiorczy, wykazujesz inicjatywę

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Moose Teacher Sp z o.o.

Szkoła językowa z największą siecią oddziałów w Polsce, zajmująca się od 1994 roku indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadcząca profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych.

Przewiń do profilu firmy