Oferta pracy

Koordynator Narzędziowni - Narzędziowiec

Kotłoinwest sp. z o .o.O firmie

Kotłoinwest sp. z o .o.

Przemysłowa 4

Świecie

Firma KOTŁOINWEST Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych dla przemysłu oraz oferująca usługi remontowe maszyn i urządzeń przemysłowych poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • nadzór i koordynacja pracy wszystkich narzędziowni należących do zakładu,
  • nadzór nad realizacją procesu obiegu narzędzi,
  • organizacja oraz nadzór nad zleconymi naprawami, przeglądami, badaniami okresowymi oraz legalizacją narzędzi,
  • dbałość o właściwy stan techniczny narzędzi będących na wyposażeniu narzędziowni,
  • weryfikacja składanych zapotrzebowań na narzędzia oraz uzyskiwanie akceptacji na ich zakup,
  • ścisła współpraca z działem zaopatrzenia oraz działem księgowości,
  • raportowanie bieżącej sytuacji narzędziowni (wyposażenie, stan, potrzeby narzędziowni),
  • wprowadzanie nowych narzędzi do systemu oraz ich oznaczanie, a także cykliczne wykonywanie inwentaryzacji narzędziowni,
  • zarządzanie komputerową bazą narzędziową,
  • aktualizacja listy pracowników w bazie narzędziowej,
  • inicjowanie i wdrażanie działań doskonalących w podległym obszarze.

Wymagania:

  • znajomość narzędzi oraz wyposażenia,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Optima,
  • dokładność, skrupulatność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KOTŁOINWEST sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych osobowych jest KOTŁOINWEST sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu przy ul. Przemysłowej 4, (zwana dalej Spółką). We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez KOTŁOINWEST sp. z o.o. oraz z korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się na adres e-mail: [email protected] lub pisemnie na adres: KOTŁOINWEST sp. z o.o. ul. Przemysłowa 4, 86-100 Świecie, z dopiskiem „Dane osobowe”. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji i podjęcia decyzji odnośnie zatrudnienia osoby na stanowisko, wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 221 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w przypadku dobrowolnego podania innych danych osobowych udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Odbiorcą danych osobowych, poza Spółką, będą: w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną i umożliwienia wstępu do siedziby Spółki – podmiot świadczący usługi ochrony obiektu, w przypadku podjęcia decyzji o zatrudnieniu – podmiot realizujący świadczenia z zakresu medycyny pracy. Jeśli Pani/Pana kandydatura nie zostanie wybrana, Pani/Pana dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje. W przypadku Pani/Pana zatrudnienia dane będą przetwarzane przez okres zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W zakresie, w jakim Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce w sposób wskazany na stronie internetowej organu nadzorczego pod adresem www.uodo.gov.pl. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy