Ta oferta pracy jest nieaktualna od 227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Obsługi Klienta

  • Konin, Modła Królewska (pow. koniński), Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Smurfit Kappa Poland należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru i tektury oraz wysokiej jakości opakowań z nadrukiem fleksograficznym. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów:  w Drezdenku, Pruszczu Gdańskim,  Warszawie, Pruszkowie i w Koninie.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz (okolice), Konin, Modła Królewska (pow. koniński)
    Nr ref.: KOK/1709

    Główne zadania:

    • Utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami
    • Obsługa klienta i koordynacja realizacji zamówień
    • Uzgadnianie prognoz sprzedażowych oraz planów produkcyjnych
    • Monitorowanie i raportowanie stanów magazynowych i należności
    • Stały kontakt i współpraca z przedstawicielami handlowymi

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. roczne doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • Umiejętności analityczne
    • Wysoko rozwinięte  umiejętności interpersonalne
    • Dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
    • Znajomość obsługi pakietu Ms Office (Excel i Power Point)
    • Znajomość systemów MRP II( SOP, CRP)

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
    • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
    • Profesjonalny system szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Smurfit Kappa Polska z siedzibą w Warszawa 03-163, Klasyków 36 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.