Koordynator Obsługi Klienta

  • Konin, Modła Królewska (pow. koniński), Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Smurfit Kappa Poland należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru i tektury oraz wysokiej jakości opakowań z nadrukiem fleksograficznym. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów:  w Drezdenku, Pruszczu Gdańskim,  Warszawie, Pruszkowie i w Koninie.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz (okolice), Konin, Modła Królewska (pow. koniński)
Nr ref.: KOK/1709

Główne zadania:

  • Utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami
  • Obsługa klienta i koordynacja realizacji zamówień
  • Uzgadnianie prognoz sprzedażowych oraz planów produkcyjnych
  • Monitorowanie i raportowanie stanów magazynowych i należności
  • Stały kontakt i współpraca z przedstawicielami handlowymi

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoko rozwinięte  umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office (Excel i Power Point)
  • Znajomość systemów MRP II( SOP, CRP)

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Smurfit Kappa Polska z siedzibą w Warszawa 03-163, Klasyków 36 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się