Oferta pracy

Koordynator Obsługi Klienta

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

Volvo Polska Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 215

Młochów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i planowanie prac zgodnie z możliwościami produkcyjnymi warsztatu oraz prowadzenie harmonogramu rezerwacji napraw i obsług. Realizacja planowania E2E.

  • Ustalanie priorytetów dla zadań spoza harmonogramu. Koordynacja zaopatrzenia w części i dostępności mechaników, wprowadzanie zmian w harmonogramie prac warsztatu.

  • Otwieranie zleceń, przekazywanie zadań mistrzowi, zapewnienie przepływu informacji przed, w trakcie i po wykonanej naprawie/przeglądzie, pomiędzy klientem a warsztatem. Ustalanie z klientem zakresu naprawy/SEMAFORA.

  • Rozliczanie wniosków gwarancyjnych i kontraktowych.

  • Aktywna sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych.

  • Kontrola i utrzymanie należności na oczekiwanym poziomie.

  • Przekazywanie informacji o kosztach naprawy/serwisu, wystawianie faktur, prowadzenie i analiza dokumentacji technicznej. Przekazywanie pojazdów klientom po naprawie lub obsłudze.

  • Znajomość polityki rabatowej i udzielanie upustów zgodnie z posiadanymi autoryzacjami.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi w kontaktach z klientem. Realizacja zobowiązań wynikających z Karty Praw Klienta Volvo.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego (min. średnie),

  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami,

  • Komunikatywności,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Biegłej obsługa PC,

  • Prawa jazdy kategorii B,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie pojazdów ciężarowych będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziane prawo jazdy kat. C.

To oferujemy

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym (m. in. prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne),

  • Współpracę z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju,

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora,

  • Odpowiedzialną i pełna wyzwań pracę,

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Przyślij do nas swoje CV i krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o VOLVO Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy