Oferta pracy

Koordynator Obsługi Klienta

Smurfit Kappa Polska

  • Groblowa 10, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Groblowa 10

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta i koordynacja realizacji zamówień i dostaw opakowań oraz tektury

  • Analiza zapotrzebowania klientów oraz planowanie produkcji na ich podstawie

  • Przygotowanie ofert

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów

  • Współpraca z podwykonawcami

  • Ścisła współpraca z działami planowania

  • Sporządzanie cenników

  • Analiza i raportowanie bieżącej sprzedaży

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów sprzedażowych

  • Nadzór nad należnościami

  • Utrzymanie na wyznaczonym poziomie stanów magazynowych

  • Administrowanie reklamacji od Klientów

  • Aktualizacja forecastów sprzedażowych

  • Aktywny udział w dalszym ulepszaniu procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (korespondencja z klientem międzynarodowym)

  • Minimum roczne doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na klienta

  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

  • System premiowy oparty o przejrzyste zasady

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Smurfit Kappa Poland należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym, a także systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów: w Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i w Koninie.

Przewiń do profilu firmy