Oferta pracy

Koordynator Obsługi Pacjenta

PROESTETICA Klinika dr PragerO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROESTETICA Klinika dr Prager to renomowana klinika z 13-letnim doświadczeniem w branży beauty-med.

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko KOORDYNATOR OBSŁUGI PACJENTA. Do jej obowiązków należeć będzie dbanie o najwyższe standardy obsługi klientów kliniki, w tym: rozpoznanie potrzeb i doradztwo w doborze zabiegów, rejestrowanie wizyt,  prowadzenie dokumentacji, przygotowanie raportów finansowych.

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej i wysokiej jakości obsługi klientów
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu treści do social media

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej klinice
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • szkolenia produktowe i zabiegowe
  • pracę w przyjaznym zespole
  • benefity pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV ze zdjęciem) klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy