Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator obsługi pacjenta

Radomskie Centrum Onkologii

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad najwyższą jakością obsługi pacjenta zarówno bezpośredniej jak i telefonicznej

  • tworzenie, aktualizacja oraz skuteczne wdrażanie najwyższych standardów obsługi pacjenta

  • nadzór nad sprzedażą bezpośrednią, promocją akcji profilaktycznych oraz działań nakierowanych na pacjenta

  • wdrożenie systemu motywacyjnego dla podległego zespołu

  • organizacja, planowanie oraz weryfikacja efektywności pracy podległego zespołu

  • tworzenie grafików, nadzór i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu

  • wsparcie merytoryczne podległych pracowników w realizacji codziennych obowiązków

  • wdrożenie systemu szkolenia dla nowych pracowników

  • ścisła współpraca z działem medycznym, szczególnie w obszarze nadzoru nad dostępnością do usług

  • przygotowywanie zestawień i raportów w zakresie zarządzanego obszaru

  • współudział w realizacji projektów rozwojowych szczególnie w zakresie dostosowania struktur i organizacji działu obsługi pacjenta oraz call center

  • sprawowanie bieżącego nadzoru and dokumentacją medyczną

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem bezpośredniej obsługi pacjenta/klienta

  • doświadczenie w pracy w call center

  • doświadczenie w pracy w obszarze opieki zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, empatia i odpowiedzialność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w Spółce z branży medycznej o ustabilizowanej, pozycji rynkowej oraz strategią rozwoju

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz dodatkowych szkoleń

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • zespół zaangażowanych i wspierających się osób

  • szkolenie oraz wsparcie podczas wdrożenia

  • możliwość przytępienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia

O nas

Radomskie Centrum Onkologii jest szpitalem realizującym wysoko specjalistyczne świadczenia w zakresie onkologii, radioterapii, chirurgii onkologicznej oraz specjalistycznej diagnostyki. Leczymy m.in. nowotwory piersi, przewodu pokarmowego, głowy i szyi, układu moczowego i prostaty, narządów rodnych płuc oraz nowotwory mózgu. Placówka należy do sieci szpitali ustanowionej przez Ministerstwo Zdrowia. Nasza misja brzmi:

„Każdy pacjent jest dla nas ważny. Jesteśmy po to, by pomagać chorym”.

Szpital funkcjonuje od 2015 roku, obecnie zatrudniamy już ponad 400 osób.