Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator obszaru

QSENSE sp. z o.o. sp.k

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynacja pracy podległych brygadzistów i liderów stanowiskowych

  • Optymalizacja i zapewnienie zgodności procesów ze standardami systemów jakości i wymaganiami klienta

  • Nadzór nad ciągłością procesu kontroli i wydajnością stanowisk kontrolnych

  • Systematyczne raportowanie wyników zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Wdrożenie i utrzymanie standaryzacji pracy

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Stały kontakt z klientem

Podział czasu pracy
40%

Zarządzanie i koordynacja

20%

Optymalizacja procesu

20%

Kontakt z klientem

20%

Standaryzacja pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wskazane techniczne)

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania jakością / zarządzania procesem

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność zarządzania projektami o szerokim zasięgu i dużym biznesowym znaczeniu

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Doświadczenie z zakresu Lean Management

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy

  • Karta Multisport

  • Pracę i projekty pełne wyzwań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa uzupełniająca (techniczna)

3

Zatrudnienie

Od ponad 5 lat QSense rozwija sie w zawrotnym tempie w zakresie świadczenia usług kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Możemy pochwalić się współpracą z największymi i najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

Więcej znajduje się na naszym profilu pracodawcy:

<- Kliknij

Przewiń do profilu firmy