Oferta pracy

Koordynator Obszaru Magazynu

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Twoje zadania:

  • realizacja procesów magazynowych na Terminalu (rozładunki, skład, przygotowanie wysyłek, kompletność)
  • optymalizacja procesów rozładunków i załadunków
  • nadzór nad procesem przyjęć i sortowaniem przyborów i opakowań kaucyjnych
  • przyjęcia i kontrola zwrotów
  • odpowiedzialność za utylizację towarów nienadających się do spożycia
  • zapewnia prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • koordynacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
  • udział w inwentaryzacjach magazynowych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • umiejętności analitycznych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • komunikatywności i zaangażowania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na Terminalu w Łodzi należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy