Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Obszaru

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Kierownik
  • 07.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Prowadzenie nadzoru nad eksploatacją urządzeń i sieci  chłodniczych;
    • Prowadzenie nadzoru nad eksploatacją urządzeń i instalacji  sprężonych gazów (powietrze , azot);
    • Prowadzenie nadzoru nad eksploatacją węzłów i sieci ciepłowniczych (para, co);
    • Prowadzenie nadzoru nad eksploatacją kotłów gazowych do 300 kW i sieci gazu ziemnego;
    • Prowadzenie nadzoru na remontem urządzeń chłodniczych, sprężonych gazów i gazu ziemnego;
    • Prowadzenie działań w zakresie zapewnienia ciągłej i bezawaryjnej pracy nadzorowanych urządzeń i sieci;
    • Nadzór merytoryczny i koordynacja prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne w zakresie urządzeń chłodniczych, sprężonych gazów i gazu ziemnego;
    • Udział w opiniowaniu  projektów, przygotowywaniu koncepcji modernizacji i optymalizacji pracy nadzorowanych urządzeń i sieci;
    • Udział w przygotowaniu budżetów, bieżący nadzór nad realizacją bieżących wydatków optymalizacja kosztów eksploatacyjnych.

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalność: Chłodnictwo lub HVAC);
    • Trzyletnie  doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń i sieci chłodniczych i sprężonych gazów w przemyśle);
    • Doświadczenie w prowadzeniu gospodarki konserwacyjno – remontowej, znajomość CMMS;
    • Wiedza z zakresu przygotowywania budżetowania;
    • Znajomość pakietów MS Office;
    • Uprawnienia z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych „E” oraz „D” w zakresie nadzorowanych urządzeń;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
    • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
    • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).