Ta oferta pracy jest nieaktualna od 384 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Ochrony Kompleksu Biurowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa
    • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie kompleksu biurowego
    • Tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
    • Szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników
    • Tworzenie dokumentacji obiektowej
    • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony
    • Znajomość zagadnień ochrony ppoż.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Doświadczenie w branży ochrony – warunek konieczny
    • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
    • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
    • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom