Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Ochrony PPOŻ i instalacji

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudniamy 9,000 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad instalacjami PPOŻ
    • Organizacja przeglądów i weryfikacji działania ww instalacji
    • Nadzór nad instalacją gazową i stacją paliw na terenie zakładu
    • Opracowanie i aktualizacja planu ochrony przeciwpożarowej fabryki
    • Identyfikacja obszarów o dużym ryzyku w szczególności zagrożeń związanych z ochroną przeciwpożarową zakładu
    • Uczestniczenie w opracowywaniu i wdrażaniu szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej w celu zmniejszenia ryzyka i zwiększenia efektywności
    • Utrzymywanie kontaktów w zakresie PPOŻ ze służbami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań
    • Wysokie umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną PPOŻ będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

    Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj