Koordynator Oddziału Drobnicowego Road Logistics

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oddziałem i jego rozwojem zgodnie ze zdefiniowaną strategią

  • Dbałość o odpowiednią obsługę klienta zgodnie z przyjętymi standardami Kuehne+Nagel

  • Realizowanie polityki personalnej w celu zapewnienia efektywnej ciągłości operacyjnej oddziału

  • Nawiązywanie długofalowych relacji z przewoźnikami

  • Dbanie o realizację celów jakościowych oraz ilościowych

  • Realizowanie założeń finansowych zgodnie z przyjętym budżetem

  • Nieustanne prowadzenie działań optymalizujących procesy i produktywność

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie spedycji drogowej drobnicowej

  • Wykształcenie wyższe / mile widziane z zakresu zarządzania, logistyki

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów i procesów związanych z logistyka drogową

  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu

  • Doskonałe umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

Zespół Road Logistics Kuehne+Nagel poszukuje doświadczonego specjalisty z obszaru spedycji drogowej na stanowisko Koordynatora Oddziału Drobnicowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie oddziałem drogowym w strukturach Road Logistics.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Kuehne+Nagel jest dużą, stabilną firmą o międzynarodowym środowisku, która oferuje pewność zatrudnienia. Zapewniamy udział w lokalnych i międzynarodowych programach rozwojowych, a także pakiet świadczeń pozapłacowych: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe, dofinansowanie do szkoleń i kursy językowe w pracy. W Kuehne+Nagel wierzymy w ludzi i ich pasje. Jesteśmy zorientowani na rozwój pracowników i ich wspieranie w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Nie znamy granic - działamy z lądu, wody i powietrza... Jesteś na +?

Przewiń do profilu firmy