Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FOODjobs Sp. z o.o.

Koordynator Projektów Rekrutacyjnych

FOODjobs Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w zespole niezbędna do realizacji projektów rekrutacyjnych dla naszych kluczowych Klientów

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych – w zależności od potrzeb

  • Wyszukiwanie dowolnymi metodami najlepszych kandydatów, dopasowanych do opisów stanowisk

  • Udział w rozwoju FOODjobs oraz HuntersGroup

  • Wsparcie naszego Działu Sprzedaży, bezpośredni kontakt z działem celem realizacji potrzeb Klientów

  • Badanie potrzeb u potencjalnych Klientów, przygotowywanie ofert, negocjowanie umów ze wsparciem Działu Prawnego

  • Koordynacja zespołu projektowego: Rekruterów/Researcherów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych – warunek konieczny

  • Doświadczenie na stanowisku: Team Lidera, Koordynatora lub podobnych - mile widziane

  • Wysokie umiejętności personalne

  • Duża motywacja, nastawienie na realizację celu

  • Wysoka kultura osobista

  • Swobodne poruszanie się w Internecie: umiejętność wyszukiwania informacji oraz umiejętność przekazywania ich dalej

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą

  • Ponadprzeciętne zaangażowanie

Mile widziane

  • Język angielski

  • Umiejętność pracy zdalnej/hybrydowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – kwestia porozumienia

  • Przejrzysty i atrakcyjny system premii

  • Elastyczny czas pracy. Dajemy możliwość pracy w modelu zdalnym lub hybrydowym. Kwestia potrzeb obu stron.

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Program on-boardingowy oraz szkolenia wewnętrzne.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Co nas wyróżnia:

  • Pozwalamy na elastyczną pracę w oparciu o transparentność obu stron.

  • Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy z profesjonalnymi narzędziami, a decyzyjność skracamy do maksimum.

  • Dajemy swobodę na realizowanie swoich pomysłów. Nie upieramy się przy standardowych rozwiązaniach – jeśli Twoje pomysły są ciekawe i zgodne z celami – porozmawiajmy.