Oferta pracy

Koordynator oddziału

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, Świdnica

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja osób na stanowiska fizyczne

  • Utrzymywanie jak najlepszych relacji z Klientami

  • Systematyczne wizyty w zakładzie

  • Rozliczanie zleceniobiorców

  • Odpowiedzialność za realizację zleceń od Klienta

  • Bieżąca komunikacja z kadrą zarządzającą oraz kierownikami działów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów

  • Realizacja wyznaczonych celów

  • Przygotowanie zestawień, raportów oraz analiz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu rekrutacji

  • Samodzielność

  • Świetna organizacja pracy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zadaniowym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, docelowo na stałe

  • Wynagrodzenie podstawowe

  • Premia frekwencyjna

  • Premia za wyniki

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole profesjonalistów

  • Ubezpieczenie grupowe: na życie oraz medyczne

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer przenośny z modemem, telefon, samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

Spółka powstała w 2006 roku, jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Exact Systems. Nasza historia opiera się na wieloletnim doświadczeniu w łączeniu pracodawców z pracownikami. Przez wiele lat zdobyliśmy reputację skutecznej firmy, której można powierzyć najkorzystniejszy dobór pracowników do wykonywanych prac. Zapewniamy pomoc w rekrutacji i zatrudnieniu, a także dokonaniu wszelkich formalności z tym związanych. Dajemy możliwość połączenia elastyczności i jakości obsługi małej firmy z bezpieczeństwem i procesami dużej struktury.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy