Oferta pracy

Koordynator Oddziału

SEITOO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja zadań oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników liniowych

  • Dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze

  • Reprezentacja Firmy w kontaktach z Klientem

  • Komunikacja pomiędzy podległym Oddziałem a Centralą Firmy

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość narzędzi Lean Management

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

  • Pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej/karty sportowej

  • Szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

SEITO

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Przewiń do profilu firmy