Oferta pracy

Koordynator Oddziału

SEITO

SEITO

Techniczna 8

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego zespołu

  • Nadzór nad dokumentacją

  • Reprezentacja firmy w kontaktach z Klientem

  • Dbanie o najwyższe standardy BHP i Jakości

  • Komunikacja pomiędzy podległym Oddziałem a Centralą Firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata

  • Znajomość narzędzi Lean Management

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i analitycznego myślenia

  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pełne wsparcie ze strony Centrali firmy we wdrożeniu w nowe obowiązki

  • Szkolenia i możliwość stałego doskonalenia posiadanych umiejętności

  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej w MEDICOVER, czy pakietów sportowych

  • Dobrowolne grupowe ubezpieczenie na życie w PZU, bony i paczki świąteczne, nagrody za wyniki w ramach wewnętrznego rankingu kierowników)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne