Oferta pracy

Koordynator Oddziału Miejskiego

DPD Polska

DPD Polska

Pierwszej Brygady 10

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie Oddziału Miejskiego zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

  • dbanie o profesjonalny wizerunek punktu

  • zarządzanie podległym Zespołem

  • dotrzymywanie standardów obsługi przesyłek kurierskich w punkcie

  • wyjaśnianie skarg i reklamacji Klienta

  • kontrola i raportowanie przepływu paczek

  • realizowanie wyznaczonych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu Zespołem

  • znajomość standardów obsługi klienta poparta doświadczeniem zawodowym

  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy własnej i Zespołu

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność motywowania Zespołu do osiągania założonych celów

  • elastyczność i otwartość na zmiany

  • minimum średnie wykształcenie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy