Oferta pracy

Koordynator Oddziału Śląskiego

ABC-Service Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ABC-Service Sp. z o.o.

Katowice

Katowice

KOORDYNATOR ODDZIAŁU ŚLĄSKIEGONumer ref.: numer referencyjny: 01/KOŚ/20

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy podległego zespołu
  • nadzór i kontrola wykonywanych usług
  • kontakty z kontrahentami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych usług
  • zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz sprzęt niezbędny do wykonywania usług

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • zorientowania na cel i jakość wykonywanych zadań
  • znajomości pakietu Ms Office (Word, Excel)
  • doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
  • mile widziane osoby niepełnosprawne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz pracę pełną wyzwań
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABC-Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu  przy ul. Bolesławieckiej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy