Logo Pracuj.pl

Koordynator okręgu sprzedaży

Suntory Beverage and Food PolandO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

TWOJE ZADANIA to m.in. aktywności sprzedażowe ukierunkowane na wzrost dystrybucji, optymalizację działań promocyjnych oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów w sieciach lokalnych, podsieciach oraz punktach detalicznych w podległym regionie.

Podział czasu pracy

100%

Zadania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w segmencie FMCG, poparte sukcesami we współpracy z sieciami lokalnymi
  • Skuteczność w budowaniu długotrwałych relacji z klientem, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Nastawienie na rezultat i osiąganie celów
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność i samodyscyplina
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń zależny od wyników
  • Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do programu MultiSport.
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Portfolio produktów o dużym potencjale rynkowym, znanych na całym świecie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Suntory Beverage and Food Poland

Życie ma mnóstwo ciekawych barw i smaków, których najlepiej próbować w gronie najbliższych. To fascynujące, że każdy z nas lubi co innego. A Ty, który napój wybierzesz na najbliższe spotkanie? Suntory Beverage & Food Poland jest częścią grupy Suntory Beverage & Food Europe. Jesteśmy producentem i dystrybutorem kultowych marek takich jak Schweppes, Orangina, Dr Pepper czy Canada Dry. Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku napojów, między innymi dzięki kultowym napojom Schweppes Indian Tonic, czy Orangina. Dołącz do naszej drużyny i pomóż nam tworzyć jeszcze silniejszą markę.

Aktualne oferty pracodawcy
KOS/POZ/072021

Koordynator okręgu sprzedaży, Poznań