Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Operacji Magazynowych

INPPROJEKT sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie, kontrolowanie i analiza operacji magazynowych w celu zapewnienia najwyższej jakości procesów

  • Osiąganie uzgodnionych wskaźników jakościowych, finansowych i wydajnościowych, bieżąca kontrola oraz raportowanie do bezpośredniego przełożonego

  • Organizacja  pracy i zarządzanie czasem podległych osób

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności przywódcze i organizacyjne

  • Biznesowe nastawienie

  • Umiejętność pracy na komputerze (środowisko Windows)

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie magazynowo-operacyjne

  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie na rynku

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie stałe + premie za wyniki