Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Operacyjny ds. Klienta Biznesowego

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja dokumentów klientów pod kątem finansowania instalacji fotowoltaicznej
    • Współpraca z jednostkami finansującymi, celem realizacji umów
    • Koordynacja logistyczna obiegu dokumentów klientów, przekazywanych do instytucji finansowych
    • Bieżący kontakt z klientami w zakresie pozyskania niezbędnych dokumentów oraz utrzymania pozytywnych relacji
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu produktów finansowych oraz obowiązujących procesów
    • Raportowanie do przełożonego zgodnie z przyjętymi standardami
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie min. 2 lata w pracy w sprzedaży usług finansowych i obsłudze klienta
    • Umiejętności negocjacyjne oraz budowania pozytywnych relacji z klientami
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy
    • Biegła znajomość pakietu Ms Office, przede wszystkim Excel, Word, CRM
    • Umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu
    • Wysokie kompetencje komunikacyjne i organizacyjne
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Perspektywę rozwoju zawodowego, poszerzania kompetencji i awansu
    • Wsparcie merytoryczne umożliwiające poznanie błyskawicznie rozwijającej się branży OZE
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

    Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, tylko na wybrane aplikacje.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”