Koordynator Operacyjny ds. Załóg

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie harmonogramów pracy załóg lotniczych oraz dostosowywanie ich do bieżącej sytuacji operacyjnej

  • Aktualizowanie zmian rozkładowych oraz rotacji załóg

  • Planowanie załóg na rejsy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Wprowadzanie do systemu informacji i zmian w planach pracy załóg

  • Bieżące informowanie załóg lotniczych o zmianach w harmonogramach pracy załóg

  • Dokonywanie zmian rezerwacji hotelowych, transportów oraz biletowych dla załóg lotniczych

Nasze wymagania

  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność pracy w różnych systemach IT

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania relacji z innymi

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Znajomość problematyki planowania i zarządzania załogami oraz związanych z tym przepisami

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Miłą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi