Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Operacyjny

NETVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00016 000 brutto / mies.
  • Sucha 15, Letnica, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sucha 15

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie harmonogramów pracy,

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,

  • wdrażanie, analiza i podnoszenie wskaźników efektywności,

  • podnoszenie kompetencji zespołu,

  • koordynowanie powierzonymi projektami,

  • bieżąca obsługa biura i klientów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość MS Office,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • samodzielność,

  • pozytywne nastawienie do pracy

To oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • przeszkolenie w zakresie wiedzy o produktach oraz procesach firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 10 000 -16 000 zł / mies. (zal. Od umowy)

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz awansu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dużą różnorodność wykonywanych zadań.

  • strefę relaksu (bilard, piłkarzyki, PS5 oraz symulator gry w golfa)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Dostarczamy sprawdzone kosmetyki największych marek na świecie. Wierzymy, że każdy klient zasługuje na dostęp do markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Ciągle szukamy nowych wyzwań i rozwiązań. Działamy z energią, odwagą i wiarą w to, co robimy.

Przewiń do profilu firmy