Oferta pracy

Koordynator Operacyjny

No Limit Sp. z o.o.

  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie w pracy w spedycji międzynarodowej,

  • Znajomość specyfiki i praktyka w prowadzeniu projektów FTL w ruchu międzynarodowym – najlepiej na rynkach skandynawskich.

  • Umiejętność zarządzania zespołem spedytorów,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość technik pozyskiwania i utrzymania klientów,

  • Znajomość specyfiki zleceń ekspresowych będzie mile widziana,

  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela i Power Pointa,

  • Pozytywne nastawienie do realizacji wyznaczonych celów oraz motywacja do pracy.

Nasze wymagania

  • Dbanie o zdefiniowaną przez Kierownika Regionu jakość i terminowość realizowanych zadań,

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (motywowanie, ocena, szkolenia, zarządzanie czasem pracy, delegowanie zadań, rozliczanie efektów pracy,

  • Aktywna współpraca z klientami firmy,

  • Przygotowanie raportów, analiz i wskaźników jakościowych do Kierownika Regionu,

  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych oraz usprawnianie i optymalizacja procesów,

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowo-spedycyjnych,

  • Kompleksowa obsługa transportu i zarządzanie przydzielonymi pojazdami,

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oraz plan rozwoju zespołu.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Transportu,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy