Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Operacyjny z j. norweskim

NOREKSPERT sp. z o.o.O firmie

4 5006 000 brutto / mies.

NOREKSPERT sp. z o.o.

Hieronima Derdowskiego 7

Gdynia

NorEkspert jest firmą konsultingową i outsourcingową, świadczącą usługi na rynku norweskim. Jesteśmy jedyną w pełni norweskojęzyczną firmą w Polsce.

Oferujemy firmom norweskim obsługę procesów biznesowych z Polski. Poza tym pomagamy Polakom w Norwegii w kwestiach urzędowych, takich jak rozliczenia podatkowe, wnioski o zasiłki, tłumaczenia itp.

Znajomość norweskich przepisów, specyfiki rynku, języka oraz szeroka sieć kontaktów i działalność w dwóch krajach pozwala nam się tytułować mianem ekspertów od spraw urzędowo-biznesowych w Norwegii.

Dla naszego norweskiego klienta z branży sprzątającej poszukujemy osoby na stanowisko na stanowisko

Koordynator Operacyjny

Osoba ta będzie głównie odpowiedzialna za zarządzanie grafikami pracy i podległymi pracownikami terenowymi, koordynację obiegu informacji oraz budowanie relacji z klientami.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynacja pracy grupy pracowników terenowych, tworzenie grafików oraz rozliczeń,
  • Nadzór, kontrola oraz delegowanie zadań dla pracowników terenowych
  • Nadzór nad ciągłością świadczonych usług poprzez planowanie zastępstw w razie nieobecności pracowników,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami i koordynacja obiegu informacji między nimi a pracownikami terenowymi,
  • Udział w rekrutacji pracowników terenowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego realizowania umów,
  • Ewidencja i wdrażanie nowych kontraktów zgodnie z umową i harmonogramem prac
  • Dbanie o satysfakcję klientów przez ciągły monitoring jakości wykonywanej usług (w tym prowadzenie dokumentacji obiektowej i CRM),
  • Wsparcie działań administracyjnych związanych z wykonywanymi usługami,
  • Wycena i sprzedaż usług dodatkowych,
  • Wyznaczanie i monitorowanie celów, zarządzanie czasem pracy,

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Swobodnie posługujesz się językiem norweskim w mowie i piśmie,
  • Wysokiej umiejętności organizacji pracy, zarządzania czasem własnym i zespołu, oraz rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Orientacja na potrzeby klienta,
  • Świeże podejście do tradycyjnej usługi - jakość jako nadrzędny cel, sprawna komunikacja i szacunek do pracy pracowników.
  • wykazujesz się bardzo dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi tj.: komunikatywność, asertywność i otwartość,
  • Pozytywnego nastawienia oraz otwartości na nowe rozwiązania;

Dodatkowo mile widziane będą:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Od nas możesz oczekiwać:

  • Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i poziomu znajomości języka norweskiego,
  • Super atmosfery w młodym i ambitnym zespole;
  • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Kulturę pracy opartą na wsparciu, otwartości na pomysły i konstruktywnej komunikacji
  • Wynagrodzenia odpowiedniego dla posiadanych umiejętności

Ogłoszenie archiwalne