Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator - Operator węzła betoniarskiego

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • obsługa węzła betoniarskiego

  • produkcja betonu zgodnie z panującymi normami, a także kontrolowanie jego jakości,

  • koordynowanie dostaw betonu oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji,

  • zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji,

  • dbanie o stan techniczny węzła betoniarskiego – wykonywanie bieżącej konserwacji i napraw.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • uprawienia operatora węzła betoniarskiego - mile widziane,

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość programów MsOffice

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • bezpłatny transport dla pracowników z okolic Piotrkowa Trybunalskiego,

  • stabilność zatrudnienia niezależnie od pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. to firma z długoletnim stażem w branży drogowej o ugruntowanej pozycji na rynku, koncentrująca się na: budowie, utrzymaniu i oznakowaniu poziomym dróg i autostrad.

Przewiń do profilu firmy