Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Organizacji Salonu Infiniti

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aktualnie poszukujemy wśród pasjonatów/pasjonatek motoryzacji Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania, jakie czekają na Ciebie, to:

    • Profesjonalna obsługa Klientów salonu Infiniti w tym: obsługa recepcji - witanie Klientów i udzielanie informacji, opieka nad Klientami oczekującymi w salonie
    • Nadzór nad ekspozycją salonu
    • Aktywne wsparcie handlowców w zakresie CRM
    • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych salonu
    • Obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji
    • Wspomaganie handlowców w bieżących pracach administracyjno - biurowych
    • Koordynacja przepływu dokumentów
    • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji między poszczególnymi działami Salonu

    Aplikuj, jeśli:

    • Jesteś pasjonatem/pasjonatką motoryzacji
    • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
    • Wyznaczasz się dynamizmem w działaniu
    • Jesteś osobą komunikatywną i niezwykle zaradną
    • Potrafisz ustalać priorytety i dobrze organizować pracę własną
    • Potrafisz obsługiwać sprzęt biurowy i pakiet MS Office
    • Posługujesz się językiem angielskim minimum w stopniu komunikatywnym!

    Atutem będzie doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługą klienta!

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Jesteśmy dynamicznym zespołem pasjonatów motoryzacji
    • Dajemy naszym Pracownikom różnorodne możliwości rozwoju
    • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
    • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy - dofinansowujemy karty MultiSport, pakiety medyczne LuxMed i inne

    Więcej o nas:

    Grupa IP jest wyłącznym importerem prestiżowej marki samochodów Infiniti w Polsce. Centra Infiniti mieszą się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Sosnowcu i w Gdańsku. Działamy w oparciu o najwyższe standardy marki Premium. Infiniti, tworząc samochody opiera się na bogatej tradycji, a w szczególności na japońskiej koncepcji estetycznej "Adeyaka", łączącej elegancję z żywiołową zmysłowością. Dodany do tego współczesny, progresywny luksus, tworzy ekscytującą mieszankę.