Oferta pracy

Koordynator personelu

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie i dostarczanie do siedziby spółki dokumentów pracowniczych (karty urlopowe, noty obciążeniowe, dokumenty kadrowe)

  • Rejestrowanie pracowników w urzędach

  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników na budowach

  • Organizowanie wyjazdów i zjazdów pracowników z budów

  • Wsparcie pracowników przebywających na projektach w Holandii i Belgii w nagłych przypadkach

  • Ścisła współpraca z kierownikami kontraktów, kierownikami robót i brygadzistami

  • Bieżące zadania administracyjne

  • Aktywna współpraca z innymi działami w przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 – warunek konieczny

  • Gotowość do pracy w systemie rotacyjnym (3 tygodnie w Holandii, 1 tydzień w Polsce) – warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office (w szczególności MS Excel)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity

  • Premię roczną opartą o system realizacji celów

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.