Oferta pracy

Koordynator Pielęgniarek

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Lotnicza 12

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego w przychodni

  • zarządzanie grafikami i czasem pracy

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami

  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki

  • wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność podejmowania decyzji, inicjatywa oraz przedsiębiorczość

  • ukończone kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne w zakresie pielęgniarstwa (EKG, reanimacja i resuscytacja krążeniowo-oddechowa, szczepienia ochronne)

  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem

To oferujemy

  • pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi