Oferta pracy

Koordynator Placówki Medycznej

InvictaO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie codziennej pracy kliniki w zakresie sprawnej i punktualnej obsługi pacjentów, zgodnie z określonymi standardami procesowymi i jakościowymi,

  • Koordynowanie pracy zespołu kliniki w powyższym zakresie, w tym przydzielanie zadań,

  • planowanie grafików i zastępstw adekwatnie do potrzeb oddziału,

  • Prowadzenie rozliczeń i sporządzanie cyklicznych raportów,

  • Podejmowanie działań nakierowanych na zwiększanie wykorzystania potencjału kliniki, poprzez rozszerzenie zakresu usług oraz efektywne wykorzystywanie zasobów lokalowych i sprzętowych,

  • Zapewnienie należytej eksploatacji obiektu i sprzętów, będących na wyposażeniu kliniki,

  • Współpraca z przełożonym i innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości działania i rozwoju kliniki,

  • Tworzenie budżetu i monitoring jego realizacji,

  • Reprezentowanie kliniki podczas kontroli instytucji zewnętrznych, np. SANEPiD

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu niedużym oddziałem firmy, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu placówki bankowej,

  • wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i jego rozwojem,

  • Nastawienie na realizację powierzonych celów,

  • Terminowość i jakość w realizacji zadań,

  • Umiejętność posługiwania się pakiet MS Office, w tym excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwy inny rodzaj formy współpracy

  • Pracę w zespole profesjonalistów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

  • Benefity i Eventy zespołowe i firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki Zdrowia Kobiety tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników – lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy