Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Portalu Internetowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    lider na rynku wydawnictw medycznych
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    (tematyka zdrowotna)

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa-Żoliborz, ul. Powązkowska 44C

    Zakres obowiązków:

    • kreatywne tworzenie tekstów do portalu medycznego
    • zamawianie tekstów na potrzeby portalu, kontrola terminów, rozliczenia, kontrola obiegu dokumentów
    • redakcja i korekta tekstów eksperckich o tematyce medycznej
    • przygotowanie i przeprowadzenie wywiadów
    • kontakty ze współpracownikami zewnętrznymi, budowanie relacji i prowadzenie współpracy z autorami
    • nadzorowanie harmonogramu i budżetu

    Oczekujemy:

    • bardzo dobra znajomość tematyki medycznej
    • doświadczenia w pisaniu artykułów
    • przestrzegania terminów redakcyjnych
    • znajomości procesu wydawniczego
    • wykształcenia humanistycznego lub pokrewnego

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin
    • współpracę z kompetentnym i życzliwym zespołem
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj
    Poznaj nas bliżej www.podyplomie.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
    procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883)”.