Oferta pracy

Koordynator prac budowlano - remontowych

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja prac budowlanych i wykończeniowych na powierzchniach biurowych

  • Kontakt z klientem

  • Wykonywanie kosztorysów i rysunków technicznych

  • Planowanie prac i tworzenie harmonogramów

  • Odbiory techniczne i pomiary powykonawcze wykonanych prac

  • Zamawianie materiałów i koordynacja przepływu faktur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym

  • Wysokie zdolności organizacji pracy

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w koordynacji prac budowlanych

  • Orientacja na oczekiwania Klienta

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

  • Znajomość programów Excel i Autocad

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny

Misją FM Solutions jest wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych.

Przewiń do profilu firmy