Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Prac Montażowych

PERGOLA MAŁGORZATA SKÓRKOO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Pergola - producent urządzeń na publiczne place zabaw dla dzieci, urządzeń street workout oraz małej architektury poszukuje pracownika na stanowisko:

SIEDZIBA FIRMY - PIASECZNO

OPIS STANOWISKA

  • Prace budowlano-montażowe zgodnie z aktualnym harmonogramem i terminami
  • Zarządzanie i Koordynacja pracy zespołu montażowego
  • Planowanie i realizacja prac montażowych w terenie zgodnie z wytycznymi
  • Ciągła optymalizacja realizowanych procesów

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracach montażowych i budowlanych
  • Doświadczenie w koordynacji prac zespołów montażowych
  • Wykształcenie związane z branżą budowlaną
  • Samodzielność i umiejętność planowania i koordynowania pracy swojej i podległego zespołu
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów i mentalność typu: Zróbmy to!
  • Dbałość o jakość koordynowanych prac
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w branży placów zabaw od 25 lat,
  • Wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne