Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Prac Projektowych

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa, koncentrująca swoją działalność na Generalnym Wykonawstwie obiektów budownictwa specjalistycznego:
    - wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego,
    - produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
    - obiekty służące ochronie środowiska,
    - instalacje przemysłowe i obiekty infrastrukturalne,
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za wykonywanie prac projektowych dla sektora gazowniczego
    • Weryfikacja, sprawdzanie dokumentacji projektowej wielobranżowej w zakresie poprawności rozwiązań technicznych, zgodności z danymi wyjściowymi otrzymanymi od Inwestora (np. SIWZ, PFU), sprawdzenie pod katem optymalizacji kosztów
    • Koordynacja prac projektowych związanych z wykonywaniem zleconych do firm projektowych, z dostawcami, zleceniodawcą
    • Merytoryczna kontrola nad przebiegiem procesu projektowego ( kontrola rozwiązań technicznych, tworzenie i kontrola harmonogramów, kontrola kosztów, nadzór nad wymianą informacji pomiędzy uczestnikami procesu projektowego, przekazywanie danych i odbieranie prac projektowych – sprawdzenie zgodności z wydanymi założeniami. zapewnienie właściwego przepływu dokumentacji, zarządzenie rewizjami/zmianami)
    • Dobór zespołów do realizowanych zadań
    • Reprezentowanie firmy podczas spotkań

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość prawa budowlanego i procedur FIDIC
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • m.in. 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami świadczącymi usługi projektowe,
    • dobra znajomość sektora gazowniczego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • udział w projektach międzynarodowych z sektora gazowego i energetycznego
    • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego
    • przyjazna atmosfera w pracy
    • bliską współpracę z ekspertami w branży gazowej i energetycznej
    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.