Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Prac Remontowych

MANUFAKTURA M KWADRAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Manufaktura M² to marka działająca na rynku od 2015 roku, którą tworzą ludzie pełni pasji do nieruchomości. Wydobywamy potencjał z każdej nieruchomości – proponując naszym Klientom optymalne rozwiązania i profesjonalną usługę. Naszą ofertę dedykujemy Klientom inwestycyjnym oraz prywatnym, a zdobyta wiedza i lata doświadczeń ugruntowały naszą pozycję na rynku.
Jeżeli jesteś osobą, która lubi wyzwania, a do każdego projektu podchodzisz indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – zapoznaj się z naszą ofertą!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • koordynacja prac branżowych, w tym: hydraulicznych, elektrycznych, budowlanych, stolarskich, kominiarskich i innych związanych z projektem,
  • przygotowywanie oraz weryfikowanie harmonogramu prac,
  • zakup materiałów niezbędnych do realizacji projektu
  • nadzór nad jakością i prawidłowością wykonywanych prac,
  • kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • nadzór kosztowy nad projektem oraz weryfikacja dokumentów kosztowych,
  • przygotowywanie raportów z przebiegu projektu, np. zdjęcia, zestawienia,
  • współpraca oraz budowanie dobrych relacji z podwykonawcami,
  • kontakt pośredni lub bezpośredni z Klientem,
  • udział w odbiorach częściowych oraz końcowych,
  • optymalizacja dotychczasowych rozwiązań,
  • współpraca i wymiana informacji z zespołem.

POSZUKUJEMY OSOBY, którą charakteryzuje:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe, mile widziane budownictwo,
  • wysoki poziom wiedzy z zakresu remontowo-budowlanego oraz znajomość zagadnień technicznych,
  • praktyczna znajomości prawa budowlanego oraz przepisów BHP,
  • obsługa sprzętu mierniczego,
  • umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych,
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office,
  • obsługa smartfona oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia w zakresie prawa budowlanego,
  • mile widziana znajomość programu CAD

a także:

  • rzetelność, sumienność, dyspozycyjność,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania, analizowania oraz szybkiego podejmowania decyzji,
  • systematyczność i dokładność,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie.

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:

  • długofalową i stabilną współpracę,
  • dostęp do opieki medycznej,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • miłą, kameralną atmosferę pracy w klimatycznym biurze, w centrum Gdańska Wrzeszcza,
  • narzędzia pracy: telefon, komputer.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Manufaktura M² z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko „Koordynator prac remontowych". Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] .

Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez Manufaktura M² przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Manufaktura M² z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected]
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż przez okres 2 lat.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne